تعمیر سایت

تعمیر سایت از این منظر بسیار حائز اهمیت است که وب سایت شما پایه و اساس حضور آنلاین کسب و کار شما است. افراد از آن بازدید می کنند تا در مورد شرکت شما اطلاعات کسب کنند، اطلاعات تماس شما را پیدا کنند و محصولات شما را خریداری کنند.

اگر وب‌ سایت شما به درستی کار نمی‌کند یا قدیمی است، ممکن است فرصت‌های مهمی مانند مشتریان جدید و فروش بیشتر را از دست بدهید.

از آنجایی که 94 درصد از اولین برداشت ها مربوط به سایت شما می شود، اگر سایت شما به روز و کاربردی نباشد، ممکن است افراد تصور اولیه ضعیفی از کسب و کار شما داشته باشند. علاوه بر این، اگر شما صاحب یک کسب و کار تجارت الکترونیک هستید و عملکرد تجارت الکترونیک شما موفق نباشد، مردم نمی توانند محصولات شما را خریداری کنند.

تعمیر سایت

نگهداری منظم وب سایت به جلوگیری از این مشکلات وب سایت کمک می کند.

در این مطلب، ما بررسی خواهیم کرد که نگهداری وب سایت چیست، شامل چه مواردی است و چرا برای کسب و کار شما بسیار ضروری است.

تعمیر سایت و نگهداری سایت چیست؟

نگهداری وب سایت به وظایف مورد نیاز برای حفظ عملکرد صحیح و به روز وب سایت شما اشاره دارد. این وظایف شامل بررسی منظم وب سایت شما برای کشف مشکلات و باگها و اصلاح هر گونه مشکل و به روز رسانی کلی سایت می باشد.

چرا برنامه نگهداری وب سایت مهم است؟

چرا برنامه نگهداری وب سایت برای کسب و کار شما حیاتی است؟ در اینجا برخی از دلایل اصلی آورده شده است.

– اکثر مشتریان تحقیقات آنلاین انجام می دهند

قبل از خرید آنلاین، 87 درصد از مردم تحقیق آنلاین انجام می دهند. افرادی که قصد خرید محصول از شما را دارند احتمالاً در وب سایت شما قرار خواهند آمد.

اگر وب سایت شما تصوری منفی از شرکت شما به آنها بدهد، آنها احتمالاً به تحقیقات خود در سایت شرکت یا فروشگاه رقیب ادامه می دهند و شما فروش را از دست می دهید.

– وب سایت شما اولین برداشت به کاربران را ارائه می دهد

اگر وب سایت شما به درستی کار نمی کند یا قدیمی به نظر می رسد، مشتریان اغلب آن را ترک می کنند. این اولین تصور منفی از تجارت شما ایجاد می کند. اگر وب سایت شما غیرحرفه ای به نظر می رسد، مشتریان ممکن است فکر کنند که کسب و کار شما نیز غیر حرفه ای است.

تعمیر انواع سایت

راههای تقویت سایت

– وب سایت شما به رشد فروش شما کمک می کند

وب سایت شما نقش مهمی در هدایت کاربران به سمت خرید دارد. در مورد سایت های تجارت الکترونیک، سایت شما خرید را تسهیل می کند. اگر سایت شما به درستی کار نکند، فروش بالقوه را از دست خواهید داد.

– بازدیدکنندگان سایت برای تجربه کاربر ارزش قائل هستند

در میان مصرف کنندگانی که تجربه کاربری ضعیفی در یک سایت ببینند، 89 درصد به جای استفاده از خدمات و محصولات شما از رقیب شما خرید می کنند. تعمیر و نگهداری منظم سایت از این تجربیات ضعیف کاربر جلوگیری می کند و مشتریان بالقوه را تشویق می کند که در سایت شما بمانند و شانس شما را برای فروش افزایش می دهد.

تعمیر سایت و برنامه نگهداری وب سایت امنیت را بهبود می بخشد

حملات سایبری سالانه 15.4 میلیون دلار برای شرکت ها هزینه دارد. ترمیم آسیب های ناشی از حملات سایبری اغلب پرهزینه است، به علاوه ممکن است مشتریانی را از دست بدهید که دیگر به اطلاعات شخصی خود به شرکت شما اعتماد ندارند.

تعمیر و نگهداری منظم به محافظت از سایت شما در برابر تهدیدات سایبری با به روز نگه داشتن سیستم های امنیتی شما کمک می کند.

هنگامی که محافظت های امنیتی خود را حفظ می کنید، مشتریان در خرید در سایت شما احساس راحتی بیشتری خواهند کرد.

نگهداری وب سایت از استراتژی سئوی شما پشتیبانی می کند

اگر کاربران به طور مکرر وب سایت شما را مدت کوتاهی پس از ورود به آن ترک می کنند، ممکن است گوگل این موضوع را نشانه ای از عدم مرتبط بودن سایت شما بداند. این افزایش در نرخ پرش می‌تواند منجر به رتبه‌بندی پایین‌تر در نتایج جستجو شود، به این معنی که ترافیک کمتری را به سایت خود هدایت می‌کنید.

مشکلات فنی مداوم، مسائل امنیتی و مشکلات طراحی، ساختار یا محتوای قدیمی وب سایت، همگی به کاهش رتبه موتور جستجوی شما کمک می کنند.

هزینه نگهداری وب سایت چقدر است؟

هزینه های نگهداری وب سایت بسته به نوع سایت ممکن است متفاوت باشد. در اینجا چند نمونه از هزینه های بالقوه نگهداری وب سایت برای انواع مختلف وب سایت ها آورده شده است:

یک وب سایت شخصی هزینه تعمیر و نگهداری پایینی خواهد داشت.
تعمیر و نگهداری وب سایت کسب و کار کوچک ممکن است تا ماهی 3 الی 4 میلیون تومان برسد.
یک وب سایت شرکتی ممکن است هزینه های نگهداری از 5 تا 8 میلیون تومان داشته باشد.
هزینه های نگهداری وب سایت بزرگ تجارت الکترونیک ممکن است بین 10 تا 20 میلیون برسد.

تعمیر وب سایت

هزینه های اضافی نگهداری وب سایت

برخی از هزینه های نگهداری وب سایت که باید در نظر داشت عبارتند از:

1. تمدید نام دامنه

هنگامی که وب سایت خود را ایجاد کردید، یک نام دامنه خریداری کردید که آدرس وب سایت شما است. به عنوان مثال، نام دامنه گوگل google.com است. شما ممکن است هزینه نام دامنه خود را به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنید.

2. گواهی نامه های امنیتی (SSL).

همچنین باید مطمئن شوید که وب سایت شما دارای گواهینامه SSL است که به حفظ امنیت سایت شما کمک می کند. گواهی SSL به سایت شما امکان می دهد اطلاعات حساس را به صورت ایمن دریافت و انتقال دهد.

سایت هایی که دارای گواهینامه SSL فعال هستند، به جای HTTP، در آدرس خود HTTPS دارند. آنها همچنین یک تصویر قفل در کنار URL در بسیاری از مرورگرها دارند.

گاهی اوقات اگر از یک وب سایت میزبانی استفاده می کنید، می توانید گواهی SSL را به صورت رایگان دریافت کنید، اما به طور کلی، برای گواهی SSL هزینه می پردازید. گواهینامه های SSL معمولاً دارای ویژگی هایی مانند نرخ رمزگذاری بالاتر است که می تواند برای مشاغل مفید باشد. هزینه آنها از 0.80 تا 125 دلار در ماه یا 10 تا 1500 دلار در سال متغیر است.

مطمئن شوید که با پرداخت های SSL خود همراه باشید تا گواهی شما فعال بماند و سایت شما ایمن بماند.

3. میزبانی وب سایت

میزبانی وب سایت یکی دیگر از هزینه های نگهداری وب سایت است که باید در نظر گرفته شود. شما می توانید وب سایت خود را خودتان میزبانی کنید یا از خدمات یک ارائه دهنده هاست استفاده کنید.

نگهداری وب سایت شامل چه مواردی است؟

در ادامه برخی از مهمترین وظایف مربوط به نگهداری وب سایت آورده شده است.

بررسی سالانه کل وب سایت: حداقل یک بار در سال و پس از به روز رسانی، کل وب سایت خود را بررسی کنید. بررسی کنید که همه امکانات و افزونه های سایت به درستی کار کنند، به دنبال لینک های شکسته بگردید و اطلاعات قدیمی یا نادرست را پیدا و اصلاح کنید.

البته این موارد بهتر است توسط افراد خبره و مسلط در این حوزه انجام گیرد. ما در مجموعه بیت آبی با بهترین کیفیت و هزینه، تعمیر سایت شما را انجام می دهیم. ابتدا تمام سایت و حتی هاست و ایمیل ها بررسی و رصد می شوند، ایرادها و مشکلات فنی و ساختاری کشف و سپس اصلاح خواهند شد.

از مهم ترین این موارد می توان به وجود فایل های آلوده در هاست و ایمیل ها، مشکلات فنی و ساختاری، سرعت لودینگ پایین، عدم کسب نتایج در موتور جستجوی گوگل و … اشاره کرد. شما می توانید با خیالی آسوده تعمیر سایت خود را به مجموعه بیت آبی بسپارید.

تست سازگاری مرورگر: حداقل یک بار در سال این تست را اجرا کنید که آیا وب سایت شما در چندین نسخه از مرورگرهای اصلی به درستی کار می کند یا خیر.

آزمایش فرم ها و فرآیند پرداخت به صورت فصلی: حداقل هر سه ماه یک بار، مطمئن شوید که همه فرم ها و فرآیند پرداخت سایت شما به درستی کار می کنند.

تعمیر سایت

تعمیر انواع سایت

بررسی ماهانه به‌ روزرسانی‌ های نرم‌افزار: به‌ روزرسانی‌ های هسته و افزونه های وب سایت از درجه اهمیت بسیار بالایی جهت حفظ تامین امنیت سایت بسیار حیاتی هستند.

این به روز رسانی ها به اطمینان از عملکرد و امنیت مناسب سایت شما کمک می کند.

پشتیبان‌ گیری از وب‌سایت: گرفتن بکاپ از وب‌سایت می‌تواند شما را از از دست دادن مقدار زیادی زمان و هزینه در صورت بروز مشکل در سایت شما نجات دهد. اگر ویژگی پشتیبان‌گیری خودکار دارید، هر ماه بررسی کنید که کار می‌کند یا خیر.

اگر پشتیبان‌ گیری خودکار ندارید، حداقل یک بار در ماه یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

بررسی هفتگی معیارهای کلیدی: با استفاده از ابزارهایی مانند گوگل آنالیز، حداقل یک بار در هفته عملکرد وب سایت خود را بررسی کنید. شاخص‌های کلیدی عملکرد سایت خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که سایت شما به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند. اگر اینطور نیست، حتما باید به روز رسانی های لازم را انجام دهید تا از عملکرد صحیح وب سایت خود مطمئن شوید.

مزایای تعمیر سایت

این لیست خدمات نگهداری وب سایت شامل ضروری ترین وظایف تعمیر و نگهداری وب سایت است، اما فهرستی جامع از تمام کارهای تعمیر و نگهداری که می توانید انجام دهید نیست.

شما می توانید برای دستیابی به اهداف خود یک برنامه تعمیر و نگهداری وب سایت گسترده تر ایجاد کنید یا با یک شرکت تعمیر و نگهداری وب سایت حرفه ای کار کنید.

حفظ وب سایت شما باعث بهبود شهرت کسب و کار شما می شود، سایت شما را ایمن نگه می دارد و به شما کمک می کند تا سرنخ ها و فروش بیشتری کسب کنید.

به روز رسانی انواع وبسایت

در حالی که می توانید خودتان تعمیر و نگهداری وب سایت را انجام دهید، کار با یک شرکت تعمیر و نگهداری وب سایت حرفه ای مانند بیت آبی می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که همه کارهای وب سایت شما به درستی و خوبی انجام می شود.

ما به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، طیف وسیعی از خدمات دیگر را نیز ارائه می دهیم، از جمله:

چرا نگهداری وب سایت مهم است؟

وب سایت شما به احتمال زیاد اولین چیزی است که مصرف کنندگان بالقوه به دنبال آن هستند و در عین حال به دنبال اطلاعات مرتبط با فعالیت شما، با کیفیت و تخصصی هستند. این زمانی است که نگهداری وب سایت بسیار مهم می شود. بازبینی منظم محتوا به وب سایت شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان را جذب و حفظ کند و در عین حال رتبه جستجوی بالایی را نیز بدست آورد.

دلایل متعدد دیگری برای به روز نگه داشتن وب سایت شما به طور منظم وجود دارد، از جمله:

رضایت کاربر را افزایش می دهد

وب سایت خود را از دید یک بازدیدکننده ببینید. اگر سرعت پردازش پایین باشد و لینک های خراب در سراسر سایت وجود داشته باشد، عصبانی خواهید شد. با این حال، اگر وب سایت به خوبی نگهداری شود، با طراحی وب خوب و جزئیات لازم، به عنوان یک بازدید کننده خوشحال خواهید شد.

پس باید بدانید که اولویت اصلی شما ارائه یک تجربه کاربری عالی برای بازدیدکنندگان است. بازدیدکنندگان شما تحت تأثیر یک وب سایت خوب قرار می گیرند که آنها را تشویق می کند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. علاوه بر این، با پیشنهاد برند شما به خانواده و دوستانشان، آنها به مروج برند تبدیل می شوند.

سئوی شما را بهبود می بخشد

گوگل از وب سایت هایی حمایت می کند که به خوبی بهینه شده اند و با ارزش ترین محتوا را ارائه می دهند. با این حال، اگر سایت شما به روز و کامل نباشد و دارای انواع و اقسام ایرادات فنی و ساختاری شود، رتبه بندی موتور جستجوی شرکت شما آسیب خواهد دید.

اگر گوگل وب سایت شما را بررسی کند و مشکلاتی را تشخیص دهد، ممکن است از فهرست نتایج خارج شوید. هدف اصلی وب سایت شما ایجاد بازدیدکننده است، بنابراین به روز نگه داشتن آن با داده ها، اخبار، کلمات کلیدی و سایر اطلاعات مربوطه می تواند به شما کمک کند به روز بمانید.

امنیت را تقویت می کند

هیچ چیز ضروری تر از امنیت وب سایت شما نیست، به خصوص اگر داده های حساس را ذخیره کند. ارتقاء مکرر نرم افزار و به روز رسانی های امنیتی برای ایمنی و محافظت از وب سایت شما ضروری است.

هکرها ممکن است جذب وب سایتی شوند که مدت زیادی است به روز نشده است. علاوه بر این، عدم رسیدگی به مشکلات امنیتی برای مدت طولانی ممکن است منجر به خرابی یا احتمالاً شکست کامل تجارت شما شود.

هزینه نگهداری وبسایت

هزینه نگهداری وب سایت چقدر است؟

نگهداری وب سایت برای فعال و کارآمد ماندن سایت شما ضروری است. عناصر زیادی باید در نظر گرفته شوند، از جمله طراحی سایت، تاکتیک های بازاریابی، به روز رسانی مکرر نرم افزار، و هزینه های دامنه و هاستینگ.

علاوه بر این، پلت فرم و عملکردهایی که هنگام ایجاد یک وب سایت انتخاب می کنید، بر هزینه های تعمیر و نگهداری آن تأثیر می گذارد. هزینه های نگهداری و به روز رسانی وب سایت بسته به نوع سیستم مدیریت محتوا به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

تمدید نام دامنه، میزبانی وب و هزینه های گواهینامه های امنیتی (SSL) همگی در هزینه های نگهداری وب سایت گنجانده شده اند زیرا برای فعال نگه داشتن وب سایت شما لازم است. سپس هزینه های حساب های ایمیل، پشتیبانی فنی تخصصی و خدمات تجارت الکترونیک وجود دارد که بر اساس نوع وب سایت متفاوت است.

هزینه های دیگری مانند طراحی سایت، افزونه ها و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای بهبود عملکرد وب سایت و افزایش ترافیک ضروری است. مقدار پولی که برای هر دسته هزینه می کنید با توجه به نیازهای وب سایت شما تعیین می شود.

قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه نگهداری سایت، لیستی از نیازهای خود تهیه کنید و از ارائه دهندگان خدمات مختلف پیشنهاد قیمت بگیرید. به هزینه های پیش بینی شده نگهداری وب سایت برای انواع مختلف وب سایت ها نگاهی بیندازید.

بهترین شرکت برای تعمیر سایت

اکنون که میانگین هزینه های نگهداری وب سایت را می دانید، می توانید بودجه مناسبی در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که هزینه‌های شما بر اساس نوع سایتی که اجرا می‌کنید متفاوت خواهد بود:

برای مثال، یک فروشگاه تجارت الکترونیک که پرداخت‌ آنلاین بانکی دارد، به امنیت SSL بیشتری نسبت به وبلاگ شخصی نیاز دارد. اگر بخواهید از یک سازنده وب سایت استفاده کنید، بسیاری از هزینه های اساسی در برنامه شما گنجانده می شود.

بیت آبی یکی از بهترین شرکت ها در زمینه های طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، پشتیبانی سایت و تعمیر انواع سایت شخصی و شرکتی و فروشگاهی می باشد. برای تعمیر و به روز رسانی سایت خود با ما تماس بگیرید.