طراحی سایت

خدمات طراحی سایت ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت وردپرس ، طراحی سایت جوملا

اینترنت معدن طلایی از فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است، از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. امروز حضور دیجیتالی  خود را توسعه دهید و پتانسیل بازار کسب و کار خود را با خدمات طراحی سایت مجموعه بیت آبی کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری و پشتیبانی سایت، ما شما را حمایت می کنیم. با ما تماس بگیرید.

با طراحی سایت قوی، رهبری فکر خود را به نمایش بگذارید

در دنیای دیجیتال امروزی، بسیار مهم است که با مشتریان بالقوه خود در ارتباط باشید تا از بازارهای جدید استفاده کنید و تجارت خود را گسترش دهید. آمارها نشان می دهد که تقریباً 4.57 میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر فعال اینترنت هستند که 59 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. در این جامعه آنلاین، 53 درصد افراد قبل از برقراری ارتباط با یک برند تحقیقاتی را انجام می دهند تا مطمئن شوند که تصمیم درستی می گیرند.

تحقیقات اخیر نشان داده است که 92 درصد از مصرف کنندگان خدمات یا محصول، از وب سایت یک برند با اهداف متعددی غیر از خرید بازدید می کنند. که شامل تحقیق محصول/خدمت، مقایسه خرید و بررسی کسب و کار است. این داده‌ها ثابت می‌کند که مصرف‌کنندگان بدون بررسی و نقد و تحلیل خرید نخواهند کرد.

خدمات طراحی سایت

با توجه به بازار گسترده جهانی، برای خریداران آنلاین منطقی است که برندها را ارزیابی و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات، قیمت ها و ویژگی های ممکن را پیدا کنند. بدون حضور در وب، شما به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود را از دست می دهید. با طراحی صفحه سایت تعاملی و سفارشی اعتماد مصرف کننده را ایجاد کنید و نبض بازار را به دست آورید.

طراحی سایت

مجموعه بیت آبی نماینده طراحی سایت شرکت شما و ضامن رشد کسب و کار شما

ایجاد یک حضور دیجیتالی به معنای فقط طراحی سایت و انتظار از مشتریان برای نزدیک شدن به برند شما نیست. وب سایت شما ویترین آنلاین شرکت شما است. سایت به عنوان نقطه تماس مشتری ها با کسب و کار شما عمل می کند. به این ترتیب، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد، از رقبا متمایز است و با اهداف بازدیدکنندگان شما مرتبط است.

آمار نشان می دهد که طراحی سایت حرفه ای بر 94 درصد از اولین برداشت ها تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو همچنین از وب سایت هایی با طراحی وب واکنش گرا یا رسپانسیو و با ساختار مناسب استفاده می کنند. علاوه بر این، 75 درصد از اعتبار سایت ناشی از طراحی استاندارد آن سایت است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، بسیار مهم است که یک طراحی وب سایت ریسپانسیو داشته باشید تا برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین جذاب باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما، یک پلت فرم تجاری قانونی و معتبر را مشاهده می کنند. در غیر این صورت، خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی خود را دارید و آنها را از تعامل با برند خود منصرف می کنید.

بر روی طراحی وب سایت ریسپانسیو سرمایه گذاری کنید و برای برند و کسب و کار خود اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. شرکت طراحی سایت بیت آبی خدمات طراحی وب سایت سازگار با SEO را ارائه می دهد که هدف آن افزایش رتبه جستجوی شما و تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان واقعی است.

همین امروز یک مشاوره با شرکت طراحی سایت بیت آبی برنامه ریزی کنید و به ما اجازه دهید به شما کمک کنیم تا یک طراحی سایت حرفه ای برای شما نجام دهیم، که ترافیک واقعی برند شما را افزایش دهد و نرخ تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل شما را افزایش دهیم.

شرکت طراحی سایت
برخی از نمونه کارهای مجموعه بیت آبی را ببینید

نیاز به مشاوره برای توسعه کسب و کار و برندینگ خود و نیز یک طراحی وب سایت حرفه ای دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید.

چرا برند و کسب و کار شما نیاز به یک سایت رسپانسیو دارد؟
ترافیک و قدرت برندینگ وب سایت خود را با افزایش ترافیک موبایل تقویت کنید.

هنوز در مورد ایجاد وب سایت خود یا بهینه سازی طراحی وب سایت موجود خود درگیر هستید؟ فرقی نمی‌کند که صاحب یک استارت‌ آپ هستید یا یک شرکت بزرگ، برای تبلیغ برند خود و ایجاد ردپای دیجیتالی قوی در این بازار رقابتی، به طراحی سایت واکنش‌ گرا یا رسپانسیو نیاز دارید.

امروزه، بیشتر کسب و کارها، طراحی سایت ریسپانسیو را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر صفحات خود و به حداکثر رساندن فرصت های شغلی و فروش اتخاذ کرده اند. با این حال، علیرغم محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از شرکت ها هنوز به طراحی صفحات وب استاتیک اکتفا می کنند. از رقابت عقب نمانید و از خدمات طراحی سایت حرفه ای استفاده کنید و بهترین تجربه خدمات آنلاین ممکن را به مشتریان هدف خود ارائه دهید.

مطالعات نشان می دهد که تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. نظرسنجی ها همچنین نشان داد که بزرگسالان در جهان هر روز به طور متوسط ​​4 ساعت را با دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند. با توسعه روزافزون استفاده از تلفن همراه در میان افراد و گروه های سنی مختلف، ضروری است که طراحی وب موجود خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از کاربران اینترنت بهینه سازی کنید.

طراحی سایت رسپانسیو
مزایای رقابتی طراحی وب سایت رسپانسیو یا واکنش گرا

تعداد زیادی از اندازه های مختلف صفحه نمایش در دستگاه ها و دیوایس ها وجود دارد. به همین دلیل، مهم است که طراحی صفحه وب شما بتواند با هر اندازه صفحه نمایش امروز و یا در آینده سازگار شود. با طراحی وب سایت واکنش گرا یا رسپانسیو، می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به نیازهای مشتری و قابلیت های دستگاه هایی که استفاده می کنند پاسخ می دهد.

در اینجا دلایل بیشتری وجود دارد که خدمات طراحی وب بیت آبی ارزش سرمایه گذاری شما را دارد:

افزایش رتبه در موتورهای جستجو

موتورهای جستجو، سرعت، قابلیت استفاده و محتوای وب سایت را به عنوان شاخص های ارزش وب سایت تشخیص می دهند. وب سایت های سئو و بهینه شده با طراحی سایت رسپانسیو در جستجوهای گوگل قدرت و امتیاز بیشتری دارند. با کمک شرکت طراحی سایت بیت آبی، می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دستورالعمل های موتورهای جستجو پیروی می کند و امتیازات کاربردی خوبی کسب می کند.

به خوبی دیده شوید!

سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت رسپانسیو یک راه مقرون به صرفه برای افزایش قدرت نفوذ کسب و کار شما در بستر اینترنت می باشد. وب سایتی که به خوبی بهینه شده باشد، افراد مناسب را جذب می کند. با آژانس طراحی سایت ما همراه شوید و با استفاده از هر دستگاه و مرورگری اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما در زمان مناسب توسط مشتریان ایده آل شما دیده می شود.

دستیابی به مشتریان بیشتر

وبگردی تلفن همراه به عنوان گزینه نهایی برای کاربران اینترنت از کاربران دسکتاپ پیشی گرفته است. داده‌ها نشان داد که ۷۰ درصد از کل زمان رسانه‌های دیجیتال در جهان صرف گوشی‌های هوشمند می‌شود. در خدمات طراحی وب سایت ما سرمایه گذاری کنید و یک وب سایت واکنش گرا دریافت کنید که بدون در نظر گرفتن دستگاه کاربران، تجربه مثبتی را برای کاربران آنلاین فراهم می کند.

بهینه سازی ساختار صفحات

از هر 10 خریدار، تجربه خرید 6 نفر نشان می‌دهند که قابلیت خرید موبایلی یک وب‌ سایت در انتخاب برند بسیار مهم است. با توجه به اینکه 30 درصد از جستجوهای گوگل از طریق تلفن های همراه انجام می شود، داشتن یک سایت رسپانسیو برای دستیابی به موفقیت آنلاین ضروری است. خدمات طراحی سایت ما به گونه ای است که به بازدیدکنندگان صفحه شما یک تجربه موبایلی مثبت و جذاب ارائه دهد.

کاهش هزینه نگهداری

با طراحی سایت ریسپانسیو، شما فقط به یک نسخه از وب سایت خود نیاز دارید که برای همه دستگاه ها بهینه شده باشد. این فرآیند، زمان و هزینه های برنامه نویسی برای ابعاد مختلف صفحه نمایش ها را حذف می کند و توسعه و مدیریت سایت شما را ساده می کند. مهمتر از آن، طراحی صفحه وب بهینه برای موبایل هزینه های توسعه و نگهداری سایت شما را کاهش می دهد.

ترافیک بیشتری به دست آورید

اخیرا یک گزارش نشان داد که 69 درصد از مصرف کنندگان از گوشی های هوشمند خود برای انجام تحقیقات محصول استفاده می کنند. این جمعیت 52.6 درصد از ترافیک جهانی وب را که از دستگاه های تلفن همراه می آید، تشکیل می دهد. شرکت طراحی سایت بیت آبی سیگنال های اعتماد را در وب سایت شما فراهم می کند و آن را برای سازگاری با موبایل و مرورگرها بهینه می کند.

تبدیل بیشتر فرصت ها به مشتری

طبق آمار جهانی، نرخ تبدیل خرده فروشی در دستگاه های تلفن همراه 1.82 درصد است. از خدمات طراحی وب سایت ما استفاده کنید تا قدرت ورژن موبایل سایت خود را افزایش دهید و نرخ تبدیل خود را بهینه کنید. طراحی سایت ریسپانسیو نه تنها مشتریان را به سمت خرید از شما سوق می دهد، بلکه باعث تقویت بازاریابی شبکه های اجتماعی و کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک شما نیز می شود.

بهبود و تقویت نفوذ برندینگ شما

تجربه کاربری بهینه تصویر برند را بهبود می بخشد و اعتماد آنلاین را افزایش می دهد. یک مطالعه تحقیقاتی نشان داد که 65 درصد از مشتریان با استفاده از سایت استاندارد، دیدگاه بهتری از آن کسب‌ و کار دارند. با طراحی سایت ریسپانسیو، لازم نیست نگران خوانایی و بهینه بودن سایت خود باشید. خدمات طراحی سایت ما هویت کسب و کار شما را با طراحی سایت کاربر پسند تقویت می کند.

چگونه طراحی سایت ریسپانسیو تجربه کاربر را بهبود می بخشد
عملکرد سایت خود را تقویت کنید و تعامل بی نظیری با کاربران ایجاد کنید

نقش مهم طراحی سایت ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربر را نمی توان انکار کرد. طراحی سایت ریسپانسیو یک نمایش عالی را در رزولوشن های مختلف صفحه نمایش ارائه می دهد. عناصر غیر ضروری صفحه را حذف می کند و تجربه آنلاین کاملی را برای کاربران فراهم می کند. چه صاحب کسب و کار باشید و یا یک بازاریاب، سرمایه گذاری در خدمات طراحی سایت مزایای زیادی را به شما ارائه می دهد.

اخیراً گوگل ابزاری را معرفی کرده است، مجموعه ای از معیارهای جدید که سرعت و تجربه کاربری وب سایت ها را اندازه گیری می کند. این عوامل برای تعیین امتیاز صفحه وب سایت به سیگنال های قبلی اضافه می شود. این ابزار همچنین بخشی از بروزرسانی الگوریتم اصلی گوگل خواهد بود که روش جدیدی برای ارزیابی و رتبه‌ بندی سایت‌ ها بر اساس کیفیت صفحه ارائه می‌دهد. خدمات طراحی سایت بیت آبی بر بهینه سازی وب سایت شما برای تجربه کاربری و دستیابی به موفقیت بلند مدت متمرکز است.

طراحی وب سایت

طراحی سایت وردپرس تخصص ماست

یک وب سایت سفارشی برای شما طراحی می کنیم که نشان دهنده برند شما باشد
تعمیر وب سایت

سهم بازار وردپرس در طراحی سایت با اختلاف بسیار زیاد در سراسر جهان، رتبه اول است. آمار نشان می دهد که 59.4 درصد از تمام وب سایت ها در سراسر جهان از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند. وردپرس تقریباً 35 درصد از اینترنت را در اختیار دارد و همچنین مسئول 1.1 میلیون ثبت دامنه در هر شش ماه است.

با توجه به کاربرپسند و به روز رسانی آسان وردپرس، این اعداد تعجب آور نیستند. با وردپرس می توانید وارد وب سایت خود شوید و تغییرات فوری را ایجاد کنید. همچنین افزونه‌ها، پشتیبانی و گزینه‌ های امنیتی متعددی را برای کمک به صاحبان وب‌ سایت در ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه ارائه می‌دهد.

مجموعه طراحی سایت وردپرس بیت آبی آماده همکاری با شما عزیزان و مدیران کسب و کارها برای ایجاد یک وب سایت وردپرسی حرفه ای و کاربرپسند می باشد. همین امروز با ما تماس بگیرید و با کارشناسان وردپرس ما در تماس باشید.

راه حل های طراحی وب سایت سفارشی
با یک وب سایت شخصی سازی شده، هویت برند معتبر خود را ایجاد کنید

در مجموعه بیت آبی و بخش وردپرس، ما زمان و تلاش خود را صرف توسعه طراحی های وب وردپرس می کنیم که با برند منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد و با نیازهای مخاطب خاص شما هم خوانی داشته باشد.

شرکت طراحی سایت وردپرس ما با استفاده از بهترین و مناسب ترین ابزار موجود و طراحی و کدنویسی استاندارد، می تواند برند شما را تقویت کرده و موجبات تعالی کسب و کار شما را فراهم آورد. امنیت بالا، سرعت لودینگ بالا، سئوی قوی، استافده از کدنویسی استاندارد، استفاده بهینه از قالب ها و افزونه های استانداد، قابلیت توسعه و … از ویژگی های ممتاز طراحی سایت وردپرس مجموعه بیت آبی می باشد.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

دارایی دیجیتال کاملاً کاربردی برای تجارت مدرن

تولید محتوا

تولید محتوای حرفه ای یکی از خدمات ویژه مجموعه بیت آبی برای کسب و کارها و مدیران وب سایت ها می باشد، که می تواند ضامن موفقیت وب سایت شما در بستر اینترنت شود و بتوانید به راحتی از رقبا پیشی بگیرید. تولید محتوای بیت آبی کاملا یونیک و حرفه ای و دقیق می باشد و با تولید محتوای فله ای و بی کیفیت که توسط افراد مبتی و با ارقام پایین در اینترنت تهیه می شود بسیار متفاوت است.

آنالیز سایت و هاست

ما تجزیه و تحلیل کامل سایت شما را انجام می دهیم تا نواقص و ایرادات وب سایت و هاست شما مشخص گردد. مواردی چون سرعت لودینگ پایین سایت، امنیت ضعیف، وجود فایل های مشکوک و آلوده درون هاست و سایت، وجود مشکلات کدنویسی و ساختاری، ایرادات و حفره های امنیتی، قدیمی بودن قالب و افزونه های سایت، کسب نتایج ضعیف سئو و … که پس از مشخص شدن ایرادات نسبت به رفع آنها اقدام خواهیم کرد.

سئو یا بهینه سازی سایت

سعی کنید برای خدمات طراحی وب سایت بهینه شده یا سئو سرمایه گذاری کنید تا مطمئن شوید که وب سایت شما می تواند بدون نقص توسط موتورهای جستجو بررسی و ایندکس شود. بیت آبی محتوای سایت شما را بهینه می‌کند، استاندارد های W3C را رعایت می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که سایت شما برای موتور های جستجو مناسب است. این موارد در افزایش رتبه جستجوی سایت شما بسیار مهم هستند.

سئو تکنیکال

با راهکارهای ترکیبی سئو فنی و طراحی سایت استاندارد، قدرت سئو وب سایت شما را افزایش می دهیم. تیم ما بررسی دامنه را انجام می دهد، گزارش های خطای خزنده را اجرا می کند، بهینه سازی سرعت صفحه را انجام می دهد، لینک های شکسته را بررسی می کند و سایت شما را برای موبایل بهینه می کند. ما اطمینان می دهیم که تمام صفحات سایت شما برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین بهینه شده اند.

تعمیر سایت

نگهداری منظم سایت برای اطمینان از اینکه وب سایت شما با ظرفیت کامل کار می کند بسیار مهم است. در بیت آبی، ما در بخش تعمیر سایت، تمام ساختار و مشکلات احتمالی سایت نظیر پایین بودن سرعت لودینگ، امنیت پایین، سئوی ضعیف، مشکلات ساختاری و کدنویسی و … را بررسی و تجزیه تحلیل می کنیم و پس از مشخص شدن ایرادات و ابهامات وب سایت شما نسبت به برطرف نمودن این مشکلات اقدامات لازم را انجام می دهیم.

طراحی فروشگاه آنلاین

مطالعات نشان می دهد که 88 درصد از خریداران آنلاین هنگام ورود به یک سایت نامناسب، آن را ترک می کنند و هرگز باز نمی گردند. اجازه ندهید این اتفاق برای فروشگاه آنلاین شما بیفتد. از راه حل های طراحی فروشگاه آنلاین بیت آبی استفاده کنید و اولین تأثیر مثبت را بر مشتریان بالقوه خود ایجاد کنید. ما صفحات محصولات شما را بهینه می کنیم و از فروشگاه آنلاین شما به خوبی پشتیبانی و نگهداری می کنیم.

5 کلید طلایی برای طراحی سایت حرفه ای

سالها تجربه ما در زمینه طراحی سایت به ما آموخته است که برای ایجاد یک وب سایت برتر برای مشتریان خود که آنها را بالاتر از رقبا قرار دهد، به مواد زیر نیاز داریم:

طراحی سایت

1. ظاهر سایت

شما فقط یک فرصت دارید که تاثیر اولیه خوبی بر بازدیدکنندگان داشته باشید. آیا بازدیدکنندگان سایت شما، پس از اولین بازدید جذب سایت می شوند؟ بازدید کنندگان با دیدن وب سایت شما فوراً در مورد اعتبار شرکت، برند و محصولات شما تصمیم می گیرند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید مطمئن شوید که طراحی سایت شما توجه مخاطبان هدف شما را به خود جلب می کند و آنها را به کاوش در وب سایت شما ترغیب می کند یا خیر.

2. سهولت استفاده

اگر سایت شما به راحتی قابل پیمایش نباشد و محتوای ارزشمند شما به راحتی پیدا نشود، کاربران شما به جای دیگری خواهند رفت. نباید اجازه دهید همچین اتفاقی بیفتد. در مجموعه بیت آبی، ما سخت کار می‌کنیم تا وب‌ سایت‌ های زیبا و در عین حال ساده و روان برای  بازدیدکنندگان را برنامه‌ریزی و طراحی کنیم. ما می‌خواهیم کاربران احساس کنند که همه چیز در جایی است که آنها انتظار دارند.

3. محتوای با کیفیت بالا و بهینه شده

سرمایه گذاری در طراحی سایت زیبا و بی توجهی به محتوا مانند خرید یک ماشین بدون موتور است. یک وب سایت برتر دارای محتوای قانع کننده و مختصر با ساختار واضح است. هنگامی که با ما کار می کنید، کارشناسان طراحی وب سایت ما از نزدیک با شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای سایت شما به خوبی نوشته شده است، برای موتورهای جستجو بهینه شده است و با اهداف تجاری شرکت و خدمات شما کاملا هماهنگ می باشد.

4. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

در اوایل فرآیند برنامه ریزی، ما تعیین می کنیم که این تبدیل برای وب سایت شما چگونه فراهم شود. این موضوع می تواند سبب ارتباط بازدیدکنندگان با خدمات و محصولات شما از طرق ارسال فرم، برقراری تماس تلفنی یا خرید محصول باشد. سپس این هدف را برای کل فرآیند، از طراحی و کدنویسی گرفته تا نوشتن محتوا، در ذهن نگه می داریم و اجرا می کنیم. ما می خواهیم وب سایت شما ابزار اصلی رشد در کسب و کار شما باشد.

5. رشد ترافیک در طول زمان

در بیت آبی، ما می‌خواهیم ببینیم که وب‌سایت جدید شما به سطح بعدی صعود می‌کند. برای انجام این کار، به ترافیک با کیفیت بالا نیاز داریم. مجموعه بیت آبی با شما همکاری می کند تا یک برنامه بازاریابی اینترنتی مستمر که شامل سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر باشد، طراحی و پیاده سازی کند.

خدمات طراحی وب سایت که نتایج مثبتی را ارائه می دهد

راه حل های آنلاین طراحی شده برای افزایش سودآوری

در بیت آبی، ما نه تنها طراحی وب سایت سفارشی را متناسب با کسب و کار شما و نیازهای منحصر به فرد مشتری ها ایجاد می کنیم. بلکه به عنوان یک شرکت طراحی سایت مشتری محور، ما می خواهیم شما در هر مرحله از فرآیند طراحی مشارکت داشته باشید. وقتی با ما سایتی طراحی می کنید، می توانید انتظار داشته باشید:

ارتباط مستقیم با کارشناسان طراحی سایت

شرکت طراحی سایت بیت آبی  جلسات و مشاوره های منظمی را با تیم و شرکت شما برای بحث در مورد نیازهای پروژه و وب سایت شما برنامه ریزی می کند. این موارد شامل استراتژی طراحی سایت، الزامات و نیازهای طراحی، جزئیات بودجه، نوع طراحی و اطلاعات لازم و جدول زمانی است. برای راحتی مشتریان، جلسات ما از طریق تماس تلفنی و یا ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

فرآیندهای مشتری محور

به عنوان یک صاحب کسب و کار و کارفرما، شما در مورد مسیر پروژه طراحی سایت خود حرف آخر را می زنید. ما تمام موارد طراحی سایت از طراحی ظاهری سایت گرفته تا ورود اطلاعات سایت نظیر اطلاعات صفحه درباره ما ، رزومه ، خدمات ، تماس با ما و … را با همکاری و نظارت شما انجام خواهیم داد. همچنین پس از طراحی اولیه، طرح آنلاین وب سایت در اختیار شما برای بازبینی قرار خواهد گرفت.

مشتری مداری

مجموعه بیت آبی یک فرآیند طراحی سایت سفارشی را متناسب با نیازها و فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط شما ایجاد می کند. البته، ما می دانیم که برنامه های شرکتها ممکن است گاهی اوقات شلوغ باشد، بنابراین ما می توانیم هم در هر مرحاه با هم فکری با شما کار کنیم و یا اینکه بدون درگیر کردن شما فرآیند را پیش ببریم. شرکت طراحی وب سایت بیت آبی عمیقا به موفقیت آنلاین شما متعهد است. به ما اعتماد کنید تا تمام نیازهای شما را با نهایت تلاش مدیریت کنیم.

طراحی سایت رسپانسیو

مطالعات نشان می دهد که 52 درصد از تمام فعالیت های اینترنتی در جهان از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. برای انطباق با تغییر رفتار آنلاین بازدید کنندگان و به‌ روز رسانی های الگوریتم گوگل، ما مطمئن می‌شویم که وب‌ سایت شما در هر اندازه صفحه نمایش عالی به نظر می‌رسد و عملکرد خوبی دارد. مهمتر از آن، ما اطلاعات را در وب سایت شما طوری قرار می دهیم تا به کاربران کمک کنیم اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند و آنها را به مشتری تبدیل کنند.

وب سایت بهینه شده برای سئو

اعتقاد مجموعه بیت آبی بر این است که یک وب سایت بهینه برای سئو از ابتدا باید با در نظر گرفتن بهترین شیوه های سئو ساخته شده است. ما وب سایتی را ایجاد می کنیم که پیام شرکت شما را با تمام اطلاعات مهم در مورد محصولات، خدمات و فرهنگ شرکت شما منتقل می کند. تیم ما همچنین تضمین می‌کند که وب‌ سایت شما با استفاده از روش‌ شناسی طراحی وب‌ سایت بهینه‌ سازی شده می تواند بازدیدکنندگان وب سایت شما را تبدیل به مشتریان وفادار و دائمی محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما کند و باعث رونق کسب و کار شما گردد.

خدمات کامل طراحی وب سایت

طراحی سایت انجام شده توسط بیت آبی یک پکیج کامل می باشد که از نظر بصری جذاب، آسان و کاربردی برای کاربران، بهینه سازی و سئو شده، سازگار با موبایل باشد تا بتواند بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند و در طول زمان رشد خدمات شما را منجر شود. همچنین بعد از طراحی سایت حرفه ای توسط مجموعه بیت آبی ما با استفاده از تخصص های تیم می توانیم در زمینه های تولید محتوای حرفه ای و یونیک، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین، پشتیبانی و به روز رسانی سایت، تقویت مرحله به مرحله سئوی سایت و … در کنار شما عزیزان باشیم.

سوالات متداول خدمات طراحی سایت

بازه زمانی لازم برای تکمیل طراحی وب سایت بر اساس اندازه وب سایت (تعداد صفحات) و نوع طراحی مورد نیاز و در صورت نیاز به جلوه های ویژه یا جنبه های توسعه منحصر به فرد متفاوت خواهد بود. در کل برای سایت های شرکتی و ساده حدود یک هفته تا 10 روز و برای سایت های پیچیده تا 1 ماه و شاید بیشتر زمان نیاز است.

اگر می خواهید وب سایت شما نیازهای بازدیدکنندگان سایت شما را برآورده کند، طراحی مجدد وب سایت یک هدف ارزشمند است. سایت کاربردی که به راحتی نیازهای کاربران را فراهم کند باعث ماندگاری بازدیدکنندگان در سایت شده و باعث تقویت رتبه سایت شما می شود. برای اطمینان از اینکه وب سایت شما برای تجربه کاربری بهینه ساخته شده و کاربرپسند است، ممکن است لازم باشد یک به روز رسانی طراحی کلی را در نظر بگیرید. این فرآیند شامل تجزیه و تحلیل عملکرد سایت، درک کاربران فعلی و بازدیدکنندگان بالقوه شما، تجزیه و تحلیل رقبا، تعیین اهداف، به روز رسانی استراتژی سئو و بهینه سازی سایت با طراحی واکنش گرا یا رسپانسیو است.

طراحی واکنشگرا روشی است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نیاز ضروری است. این ویژگی طراحی وب سایت است که برای نمایش در دستگاه های مختلف صرف نظر از اندازه یا صفحه نمایش آنها مقیاس می شود. این بدان معنی است که محتوای شما در سایت همیشه واضح و برای تجربه کاربری بهینه شده است، صرف نظر از دستگاهی که کاربر شما وب سایت را در آن مشاهده می کند. این روشی است که می‌توانید وب‌ سایت‌ ها را هم در رایانه‌ های رومیزی و هم در دستگاه‌ های تلفن همراه بدون نیاز به یک سایت تلفن همراه مجزا نمایش دهید. برخی از وب‌ سایت‌ های واکنش‌ گرا را که برای مشتریان ایجاد کرده‌ایم می توانید در قسمت نمونه کارها مشاهده فرمایید.

طراحی سایت حرفه ای باید استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در نظر می گیرد. یک طراح وب سایت باید با در نظر گرفتن سئو، سایت را طراحی کند تا سایت بتواند نتایج قوی ای در جستجوی گوگل داشته باشد، به این ترتیب وب سایت ترافیک بیشتری به دست می آورد و در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی خواهد داشت. گوگل تمام وب سایت ها را بررسی و فهرست می کند و وب سایت هایی که برای جستجو بهینه شده اند از رتبه بهتر و اعتبار دامنه بالاتر برخوردار خواهند شد.

این موضوع برای بخش های مختلف وب سایت شما متفاوت است. به عنوان مثال، محتوای خود را می توانید به طور مرتب به روز کنید که احساس می کنید با نام تجاری و پیام شما مطابقت دارد. مشتریان از محتوای جدید و تازه لذت می برند، بنابراین باید به سادگی تعداد دفعات به روز رسانی های خود را تعیین کنید. اکثر وب سایت ها یک صفحه وبلاگ دارند و اینجاست که می توان محتوای جدید و مرتبط را به وب سایت اضافه کرد و اکثر برندها به روز رسانی های هفتگی را رعایت می کنند. اگر محتوای شما بهینه شود، رتبه جستجوی ارگانیک شما نیز بهبود خواهد یافت. وقتی امنیت و عملکرد خود را در وب سایت خود در نظر می گیرید، معمولاً باید هر چند ماه یکبار این موارد را به روز کنید. یا زمانی که یک ویژگی جدید برای اطمینان از سازگاری وب سایت شما با موتورهای جستجو مورد نیاز است. برای تعیین میزان این به روز رسانی ها می توانید با تیم طراحی و توسعه ما صحبت کنید، ما سلامت سایت شما را بررسی می کنیم و مطمئن می شویم که همه پیوندها و عملکردها به درستی کار می کنند.